Marcin Najman ogłoszony podczas HIGH League Grand Prix!

Można powiedzieć, że pierwszy ładunek emocjonalny, został właśnie podłożony. Otóż federacja High League postanowiła ogłosić pierwszą osobę, która weźmie udział w ich najbliższym turnieju. Wybór jest bardzo zaskakujący, ponieważ jako pierwszy został ogłoszony samozwańczy ojciec chrzestny polskich freak fightów, czyli Marcin Najman. Czy jednak jego postać ma sens, podczas turniejów freakowych?

Warto zadać sobie to pytanie, ponieważ Marcin Najman jest zawodnikiem, który nie dostarcza nam długich i emocjonujących walk. Niemniej jednak, przy odpowiednim doborze rywala, może dać ciekawą walkę, co udowodnił podczas walki z Pawłem Jóźwiakiem. Tutaj jednak nie będzie takiej możliwości, ponieważ turniej będzie losowany, przez co Marcin Najman może trafić na potencjalnych przeciwników, na których trafić by nie chciał.

Jeśli chodzi o dalsze typy, bardzo możliwe, że do spolaryzowania emocji zostanie dorzucony do puli w najbliższym czasie Jacek Murański. Niedoszły przeciwnik Marcina Najmana z pewnością byłby rozpatrywany przez widzów, jako najlepszy przeciwnik. W drodze losowania niestety nie będziemy mieć wpływu na to, z kim zawodnicy skrzyżują swoje ręce.

Pozostaje czekać nam na prezentacje kolejnych zawodników, które powinny być już tylko kwestią czasu.

Czytaj również:  Marcin Najman uszczypliwie w stronę Mariusza Pudzianowskiego!