Mamed Khalidov zawalczy ze Scottem Askhamem podczas KSW Colosseum 2!

Fani, którzy wybierają się na galę Colosseum 2, która odbędzie się już 2 czerwca na PGE Narodowym, nie mogą czuć się zawiedzeni. Kolejne, bombowe zestawienie za nami. Wiemy już, z kim zawalczy Mamed Khalidov. Będzie to już trzeci pojedynek obu zawodników, który pozwoli wyłonić pełnoprawnego zwycięzcę!

Mamed Khalidov i Scott Askham mieli już okazję mierzyć się dwa razy. Pierwszy pojedynek miał miejsce w 2020 roku, podczas gali KSW 52. Wtedy to Scott Askham okazał się lepszy, pokonując Mameda Khalidova, po bardzo mocnej walce, która trwała 3 rundy. Decyzja sędziowska wskazała minimalnie na Anglika.

Do rewanżu obu zawodników doszło dość szybko, ponieważ już w 2021 roku, podczas gali KSW 55. W drugiej odsłonie pojedynku zwyciężył Mamed Khalidov, który poradził sobie z Anglikiem już w 1 rundzie, serwując mu soczyste, latające kolano. Skutkiem tego, Mamed był bezsprzecznym wygranym.

Na dzień dzisiejszy nie było mowy o pojedynku, który pozwoli wyłonić jedynego zwycięzcę. Jednak włodarze KSW postanowili doprowadzić do tego pojedynku, który zwiastuje nam wielkie emocje. Zarówno Scott Askham jak i Mamed Khalidov mają wiele do udowodnienia. Warto jednak dodać, że od ostatniej przegranej, Scott Askham nie był czynnym zawodnikiem w klatce. Skutkiem tego już teraz bukmacherzy ocenili, że Mamed Khalidov jest znacznym faworytem tej walki!

Poniżej trailer:

Czytaj również:  Borys Mańkowski chce wrócić do oktagonu!