Wielki Bu na temat ostatnich wypowiedzi Jacka Murańskiego!

Wielki Bu miał okazję wejść do świata freak fightów i zobaczyć na żywo, jakie rzeczy dzieją się w tym środowisku. Wydaje się jednak, że dopiero zachowanie Jacka Murańskiego wzbudziło w nim tak duże emocje, odnoszące się właśnie do tego świata. Wielki Bu nie krył swoich emocji w związku z tym, co działo się wczoraj podczas drugiej konferencji przed PRIME 5. Udzielił on wywiadu dla Fan Sportu, w którym mocno opowiedział się przeciwko zachowaniom Jacka Murańskiego.

Jacek Murański jest z kolei osobą, która mocno polaryzuje w świecie freak fightów. Znany aktor i freak fighter doskonale wie, jak wywoływać emocje zarówno wśród publiki, jak i samych zawodników. Nic więc dziwnego, że ustawia się do niego kolejka chętnych na pojedynek osób, które chcą zrobić mu realną krzywdę w oktagonie.

Swojego niezadowolenia po wczorajszej konferencji przed PRIME 5 nie krył także i Wielki Bu, który jest również elementem całej układanki karty walk, która jutro będzie mierzyć się we Wrocławiu, w oktagonie. Według jednego z zawodników PRIME, granice które zakładał że mamy wszyscy jako ludzie, są przekraczane właśnie przez Jacka Murańskiego.

W opinii Wielkiego Bu, doszło wczoraj do bezczeszczenia pamięci syna. Wielki Bu zaznacza, że nie żył dobrze z Mateuszem Murańskim, jednak należy się mu odpowiedni szacunek po śmierci. Co więcej, Wielki Bu dodał, że prawdziwy konflikt był z Jackiem Murańskim, natomiast to Mateusz miał problem, jak w tym wszystkim ma się odnaleźć.

Poniżej cały wywiad z zawodnikiem PRIME:

Czytaj również:  Jalin Turner mocno o Gamrocie przed UFC 285!