Jalin Turner mocno o Gamrocie przed UFC 285!

Jalin Turner powraca do klatki UFC. Tym razem, zawodnik zawalczy podczas UFC 285, które odbędzie się w Las Vegas. Jego przeciwnikiem będzie nasz rodak, Mateusz Gamrot. Zawodnik stara się wywierać mocno na Mateusza, aby pokonać go już psychicznie, przed pojedynkiem.

Warto przy tym wszystkim dodać, że Mateusz Gamrot wchodzi zaledwie trzy tygodnie, przed samym pojedynkiem. Mateusz Gamrot zastąpi Danę Hookera, który nie będzie w stanie zmierzyć się z Jalinem Turnerem. Trzeba przyznać, że okres przygotowawczy jak na tak duże nazwisko jest dość krótki, choć Mateusz Gamrot był w ciągłym treningu, co daje mu pewne nadzieje i szanse w tym pojedynku.

Jalin Turner nie pozostawia jednak żadnych złudzeń co do tego, jak widzi walkę obu zawodników. Oczywiście oddaje on szacunek Polakowi twierdząc, że jest on najwyższej klasy zapaśnikiem i grapplerem, dlatego spodziewa się on konkretnego przebiegu walki, w wykonaniu Mateusza Gamrota.

Amerykanin spodziewa się bardzo prostego przebiegu walki, w którym Mateusz Gamrot będzie szukał obalenia w walce, jednak według Turnera, nie uda mu się to kompletnie, co będzie jego brutalnym ocknięciem, które przerodzi się w problemy w oktagonie. Amerykanin jest pewny swojego i jest pewny, że zajmie miejsce Mateusza Gamrota w rankingu.

Czytaj również:  Magomed Ankalaev przeprasza po swoim oświadczeniu!