Walka Nate’a Paula z Jakiem Paulem okaże się missmatchem?

W ostatnim wywiadzie, promotor Jake’a Paula stwierdził, że walka jego podopiecznego z Nate’m Diazem jest „missmatchem”. Wszystko ze względu na to, że Nate Diaz podobno bardzo źle radzi sobie w technikach bokserskich, skutkiem czego walka może nie potrwać dłużej, niż do 4 rundy. Trzeba przyznać, że mistrz MMA ma bardzo mało czasu na szkolenie swoich umiejętności, ponieważ obaj panowie zawalczą już w sierpniu, 2023 roku!

Promotor Jake’a Paula udzielił wywiadu dla THE MMA Hours informując, że walka jego zawodnika z legendą MMA, wcale nie jest tak ekscytująca, jakby się mogło wydawać. Wszystko to za sprawą samego Nate’a Diaza, który podobno, nie radzi sobie dobrze w boksie.

Według promotora Jake’a Paula, Nate Diaz wyłącznie rzuca ciosami, co uświadomiło mu, że jest to mocny „missmatch”, czyli gra do jednej bramki. Dodatkowo promotor przyznał, że Nate Diaz jest świetnym człowiekiem, jednak nie ma szans z Jakiem Paulem, który świetnie radzi sobie w boksie. W jego opinii, walka nie potrwa dłużej niż cztery rundy.

Promotor skomentował także trening Nate’a Diaza, który widoczny jest w sieci. Według jego opinii, jeśli nie jest to blef, będzie to walka do jednej bramki.

Poniżej możecie zobaczyć trening Diaza:

Czytaj również:  Amadeusz Ferrari ma do zbicia ponad 7 kilogramów?!