Amadeusz Ferrari ma do zbicia ponad 7 kilogramów?!

Wczorajszego dnia, doszło do bardzo niecodziennej sytuacji. Amadeusz Ferrari, który w tym tygodniu stoczy dwie walki jednego wieczoru, postanowił w fight week, zamknąć się w „izolatce”. Na samym początku nikt nie wiedział, jaki jest tego powodów. Jednak podczas ostatnich minut programu Aferki, menadżer Amadeusza Ferrari przesłał film, który może wyjaśniać perspektywę zawodnika.

Jeśli plotki potwierdzą się prawdą, Amadeusz Ferrari na kilka dni przed walką, będzie miał do zrzucenia między 7 a 8 kilogramów. Zadanie nie jest proste, ponieważ wymagać będzie bardzo dużej wytrwałości od zawodnika, który postanowił już teraz, zamknąć się w pomieszczeniu, do którego nikt inny nie będzie miał dostępu. Odcięcie się od upragnionych social mediów, ale także i od pokus kalorycznych sam zainteresowany nazwał walką ze swoimi demonami.

Sytuacja wydaje się być jednak bardzo poważna, ponieważ swojego zaskoczenia i zdziwienia nie krył podczas programu „Aferki” sam Boxdel, który ewidentnie był zmieszany i nie wiedział, jak ma zareagować na film, który dostał od menadżera Amadeusza Ferrariego. Boxdel powiedział jednak, że Amadeusz ma zarobić wagę i że włodarz FAME MMA liczy na to.

O ile Amadeusz Ferrari może zrobić wagę, jest to ryzykowne pod względem jego wyzwań sportowych i samopoczucia, które może mieć miejsce w sobotni wieczór.

Film z reakcją Boxdela znajduje się poniżej:

Czytaj również:  Trener o możliwym powrocie Joanny Jędrzejczyk do oktagonu!