Walka Jake Paul vs Tommy Fury odbędzie się!

Kolejna walka Youtubera i zawodowego pięściarza została potwierdzona. Jake Paul przekonał bowiem kolejną super gwiazdę sportów uderzanych do tego, aby zmierzyć się z nim w ringu. Walka została zaplanowana już na 25 lutego podczas gali bokserskiej, która odbędzie się w Arabii Saudyjskiej. Jak zwykle, w ruch musiały pójść bardzo duże kwoty pieniędzy, aby przekonać kolejnego zawodowca do pojedynku ze swoim przeciwnikiem!

Warto jednak wspomnieć, że owe starcie miało odbyć się dawno temu, ponieważ w grudniu, 2021 roku. Jednak niefortunnie, Tommy Fury złapał infekcję, która uniemożliwiła mu starcie w tym pojedynku. Cały pojedynek został więc anulowany i przeniesiony w czasie.

Kolejna próba doprowadzenia do tego spotkania miała miejsce w sierpniu, 2022 roku. Wtedy znów Fury postanowił wycofać się z pojedynku, ponieważ miał problemy z dostaniem się na teren USA.

Pomimo problemów z organizacją tego pojedynku, organizatorzy nie dają za wygraną i chcą zestawić obu panów ze sobą, w ringu. Tym bardziej w momencie, w którym rekordy obu panów są nienaruszone, co jeszcze bardziej będzie podsycać starcie.

Warto bowiem dodać, że Jake Paul nie przegrał ani jednego pojedynku, wygrywając sześciokrotnie. Z kolei Tommy Fury nie przegrał żadnego pojedynku, wygrywając jednocześnie osiem walk. Zapowiada się więc ciekawe spotkanie, ponieważ jeden z rekordów będzie musiał zostać naruszony!

Czytaj również:  McGregor z potencjałem na walkę w wadze ciężkiej!