McGregor z potencjałem na walkę w wadze ciężkiej!

Conor McGregor cały czas jest w ciężkim treningu. Od ostatniej kontuzji zawodnika mija już ponad rok czasu. Jednak Irlandczyk w tym czasie nie próżnował i mocno wziął się za wzmacnianie swojego ciała, co przekłada się na wzrost masy. Zawodnik liczy na powrót do największej organizacji walk mieszanych już w 2024 roku!

Na dzień dzisiejszy nie wiemy, na jakich warunkach Conor McGregor powróci do UFC. Coraz większa ilość zdjęć zawodnika wskazuje, że zamierza on powrócić do kategorii ciężkiej, która nie  jest jego naturalną kategorią wagową. Patrząc jednak na wszystkie aktualne wrzutki McGregora, jest to kategoria, do której będzie mu najbliżej.

Przypomnieć jednak trzeba, że naturalnymi kategoriami McGregora była kategoria piórkowa i lekka. Wszakże to właśnie w tych kategoriach wagowych zawodnik odnosił swoje największe sukcesy, mając jednocześnie pasy Cage Warriors, a także UFC, zostając pierwszym, podwójnym championem w największej federacji walk mieszanych.

Należy także dodać, że McGregor miał okazję mierzyć się także w wadze półśredniej, jednak jego ostatnie dwa starcia z Dustinem Poiriem miały już miejsce w kategorii lekkiej. Conor McGregor nie może jednak wspominać tych pojedynków dobrze, ponieważ jego ostatnia potyczka, zakończyła się mocną kontuzją.

W ostatnim z filmików, Conor McGregor został zapytany przez jednego z fanów, ile ten aktualnie waży.

Czytaj również:  Conor McGregor gotowy na testy antydopingowe... dopiero w lutym!