W walce wieczoru Babilon MMA 42 zawalczą Gładkowicz vs Zając!

Organizacja Babilon MMA zacznie nowy rok z wielkim przytupem. Na pierwszej gali w walce wieczoru zobaczymy starcie  Bartłomieja „Clarka Kenta” Gładkowicza i Sergiusza Zająca!

Wielu z nas nadal ma w pamięci listopadowe wydarzenie organizacji Tomasza Babilońskiego i Przemysława Kroka, które odbyło się w Bielsku-Białej. Nic więc dziwnego, że Babilon MMA nie zwalnia tempa i już planuje kolejne wydarzenie. Dojdzie do niego już 27 stycznia 2024 roku w Żyrardowie. Na Babilon MMA 42 w walce wieczoru w potencjalnym eliminatorze do mistrzowskiego pasa wagi półciężkiej zmierzą się Bartłomiej „Clark Kent” Gładkowicz (10-4) i Sergiusz Zając (4-1).

Bartłomiej Gładkowicz to doświadczony zawodnik, który ma swoim koncie występy dla Konfrontacji Sztuk Walki. Brał też udział w programie “Tylko Jeden”, którego główną nagrodą był kontrakt z KSW. Ostatnio zawodnik wrócił do Babilon MMA i to w wielkim stylu, ponieważ pokonał Piotra Walawskiego.

Jego przeciwnik, Sergiusz Zając to supertalent, który może namieszać w polskim MMA. Ma fantastyczne warunki fizyczne, niesamowitą dynamikę i serię zwycięstw, które odnotował w bardzo efektowny sposób. Zatem zapowiada się naprawdę ciekawe starcie, którego nie można przegapić.

Przed hitową walką czeka nas kilka innych, ale również ciekawych występów. W klatce pojawi się między innymi Dawid Kuczmarski (4-0), Gracjan Wyroślak (4-1), czy Adam Muzyk (4-0) czy. Całe wydarzenie będzie transmitowane na kanałach grupy POLSAT.

Czytaj również:  Tomasz Sarara chce rewanżu z Wrzoskiem!