UFC chce pojedynku Gamrot vs. Rębecki?

We wczorajszym programie Koloseum, gościł Mateusz Rębecki, który aktualnie poszukuje kolejnego przeciwnika w UFC. Jego sytuacja nie jest odosobniona, ponieważ w bardzo podobnej sytuacji jest Mateusz Gamrot, który również szuka rywala w UFC. Skutkiem tego, Mateusz Rębecki został zapytany o to, jak z jego punktu widzenia wyglądałaby potencjalna walka z Mateuszem Gamrotem.

Mateusz Rębecki nie krył swojego niezadowolenia z tego pytania. Powiedział wprost, że rozmawiał na ten temat z Mateuszem Gamrotem i razem ustalili, że nie chcieliby takiej walki realizować. Co więcej, obaj zawodnicy będą stanowczo nalegać w UFC, aby do takiej walki po prostu, nie doszło.

Co więcej, Mateusz Rębecki przypomniał, że pierwszym pytaniem, związanym właśnie z UFC było to, czy kiedyś zawalczy z Gamerem. Od tego czasu, pytanie powraca, czym zawodnik UFC jest najzwyczajniej w świecie, zmęczony.

Zawodnik UFC przyznał wprost, że obaj nie chcą tej walki, co tym bardziej skłania do myślenia, że nie powinno do niej dojść. Mateusz Rębecki przyznał, że z Mateuszem Gamrotem znają się prywatnie i darzą się dużą sympatią, co wyklucza taki pojedynek.

Na sam koniec Mateusz Rębecki dodał, że zamiast walczyć między sobą, Polacy powinni zdobywać świat we własnym zakresie, nie tocząc ze sobą pojedynków.

Czytaj również:  Damian Janikowski nie chce stricte freakowej walki