Tyson Fury mocno, bezpośrednio do Usyka!

W ostatnim czasie Oleksandr Usyk poinformował, że do jego walki z Tysonem Furym nie dojdzie. Po kilku dniach od wypowiedzi Ukraińca, głos zabrał sam Tyson Fury, który postanowił mocno odpowiedzieć swojemu niedoszłemu rywalowi.

Niestety, fani boksu będą musieli obejść się smakiem, ponieważ zakładana walka, na pierwszą połowę 2023 roku, raczej nie dojdzie do skutku w wadze ciężkiej. Wszystko ze względu na brak konsensusu w negocjacjach, które na ten moment zostały zakończone. Nie jest wykluczone, że po medialnej wojnie menadżerzy zawodników znów stanął do rozmów, jednak na ten moment oficjalnie negocjacje zostały zakończone, co zapowiada nam, że raczej nie doczekamy się prędko tego pojedynku.

Do całej sprawy odniósł się sam Tyson Fury, który za pomocą swoich social mediów, po prostu zwyzywał swojego niedoszłego rywala. Z tego co sugeruje Fury, to Usyk rzucał kłody pod nogi, podczas negocjacji. Z kolei Tyson Fury robił wszystko, aby do ich pojedynku finalnie doszło. Z tego co napisał Tyson Fury, Usyk chciał mieć na papierze możliwość rewanżu. Taką deklarację dostał jednak od Furego, który finalnie nie dostał walki od Usyka.

Na ten moment wydaje się więc, że prędko obaj zawodnicy nawet nie powrócą do ewentualnych mediacji.

Czytaj również:  Adam Soroko kończy wielką awanturę za kulisami!