Trener Mirosław Okniński odpowiada Don Diego!

Nowy trener Piotra Szeligi nie próżnuje w sieci. Dziś jego profil Facebookowy jest bardzo aktywny. Dostało się nie tylko Don Diego, lecz także Denisowi Labrydze, który w ostatnim czasie również zaliczył nie małą wpadkę, która została upubliczniona w mediach. Teraz skupmy się jednak na Don Diego, ponieważ to właśnie z nim trener Okniński postanowił związać kolejne walki zawodników Akademii Sportów Walk Willanów. Zapraszamy!

Na samym początku trener Mirosław Okniński przyznał, że jest zadowolony z tego, iż Don Diego postanowił zaatakować go medialnie.

Według trenera, przez ten ruch, Don Diego czeka spora dawka hejtu, której ten jeszcze nigdy nie doznał. Co więcej, według trenera Mirosława Oknińskiego, Mateusz Kubiszyn kieruje się przysłowiem „Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie”.

Oczywiście, trener Mirosław Okniński użył tego stwierdzenia w sposób ironiczny, w kontekście Don Diego.

Następnie, trener Mirosław Okniński w swoim stylu, zaproponował konkretną walkę, z udziałem jednego ze swoich zawodników, a także Don Diego. Mowa o walce Michała Pasternaka z Don Diego.

Należy jednak pamiętać, że sam Don Diego wyznał swojego czasu, że walka MMA z tym zawodnikiem nie wchodzi w grę, ze względu na duże dysproporcje umiejętności parterowych, między nimi.

Czytaj również:  Wiemy, kiedy Popek zawalczy na gali GROMDA!