Trener Mirosław Okniński na temat konfliktu z Denisem Labrygą!

Mirosław Okniński postanowił przejść do kontrataku na słowa Denisa Labrygi, który w niewybredny sposób wypowiedział się, na temat Mirosława Oknińskiego. Według Denisa Labrygi, trener Mirosław Okniński jak i cała Akademia Sportów Willanów, zostanie przez niego wyjaśniona. Co więcej, Denis Labryga odniósł się do postaci Mirosława Oknińskiego, w formie żeńskiej. Sytuacja na linii Labryga vs. Akademia Sportów Willanów staje się coraz bardziej napięta!

W ostatnim wywiadzie udzielonym dla Szalonego Reportera, Mirosław Okniński odniósł się do postaci Denisa Labrygi. Jak podał sam trener Mirosław Okniński, pierw Labryga będzie miał okazję zmierzyć się z Kamilem Mindą, który trenuje w Akademii Sportów Willanów.

Co więcej, trener Mirosław Okniński sam odniósł się do chęci wspólnej gry z jego udziałem. Według trenera, Denis Labryga nie ma szans w starciu słownym z jego osobą, tak więc radzi uważać Denisowi. Jak dodał trener, najbardziej obraziły go słowa „trenerka Oknińska”, które miały na celu zdyskredytowanie samego trenera.

Następnie, trener Mirosław Okniński w swoim stylu dodał, że to Denis Labryga nie potrafi odróżnić „faceta od baby”, co pokazał ostatnio i co jest u niego nagminne. Dodatkowo, trener Mirosław Okniński dodał, że nie wie z kim trenuje Denis Labryga i dziwi się tym osobom, że chcą z nim trenować. Na samym końcu trener Mirosław Okniński dodał, że oni (Akademia Sportów Walk Willanów) takich „sztywnych gangsterów” wyjaśniają.

Jak więc widać, konflikt między Denisem Labrygą a Akademią Sportów Walk Willanów nabiera na sile!

Czytaj również:  2 Konferencja przed FAME 17 już za godzinę!