2 Konferencja przed FAME 17 już za godzinę!

Jeśli nie macie planów na dzisiejszy wieczór, może to się jeszcze zmienić. Wszystko dlatego, że już dziś, odbędzie się 2 konferencja, przed FAME 17. Jest to idealny moment na to, aby zapoznać się z walkami, które będą miały miejsce już w najbliższy piątek. W konferencji wezmą udział praktycznie wszyscy zawodnicy, którzy wystąpią na karcie FAME 17!

Najbardziej oczekiwanym wystąpieniem, będzie performance przygotowany przez Kamila Łaszczyka i Amadeusza Ferrariego. Panowie nie przepadają za sobą, natomiast Kamil Łaszczyk zaczyna coraz bardziej odpowiadać swojemu rywalowi, co może dać nam porządną dawkę emocji.

Nie możemy zapomnieć także o występie włodarzy FAME i FEN, którzy zdecydowanie zabrali dużą część pierwszej konferencji, przed FAME 17. Można spodziewać się, że dziś panowie zejdą mocno z tonu (tym bardziej że jutro odbędzie się o tej samej godzinie ich F2@). Jednak Michał „Boxdel” Baron znany jest z tego, że lubi przysłowiowe „dymy”, tak więc możemy spodziewać się ich, z jego strony.

Ciekawie będzie zapowiadał się również pojedynek słowny między Maksymilianem Wiewiórką a Alanem Kwiecińskim. Obaj zawodnicy zostali dopiero co zestawieni ze sobą, z uwagi na kontuzję Arkadiusza Tańculi, który miał pierwotnie walczyć z Wiewiórem. Skutkiem tego, panowie dopiero dziś będą konfrontować się na konferencji przed FAME 17.

Jeśli chcielibyście zobaczyć konferencję przed FAME 17, wystarczy kliknąć o godzinie 20:00, poniżej:

Czytaj również:  Brendan Loughnane polecony UFC przez Conora McGregora!