Trener Mirosław Okniński mocno o Arturze Ostaszewskim!

Trener Mirosław Okniński bardzo często jest krytyczny wobec największej federacji mieszanych sztuk walk w Polsce. Niemniej jednak, po sobotniej burzy związanej z wynikiem main eventu gali KSW 86, postanowił stanąć w obronie włodarzy, jednocześnie mocno wypowiadając się na temat menadżera Przybysza, czyli na temat Artura Ostaszewskiego!

Jak trafnie zauważa trener Mirosław Okniński, Sebastian Przybysz przegrywał main event gali KSW 86. Według niego, pierwsza runda była dla Sebastiana Przybysza, jednak pozostałe rundy zostały zdominowane, przez jego oponenta. Dodatkowo, trener Mirosław Okniński zauważył, że sztab Sebastiana Przybysza powinien być zadowolony z sytuacji, w której podyktowano remis dla zawodnika, który przegrywał swoją walkę.

Mirosław Okniński nie gryzł się także w język twierdząc, że kwestia chęci odwoływania się od wyniku, była „frajerskim” zachowaniem, ze strony sztabu Sebastiana Przybysza. Dodatkowo, Mirosław Okniński uderzył wprost w samego Artura Ostaszewskiego twierdząc, ze wkurzył go swoim zachowaniem. Trener twierdzi wprost, że zawodnik przegrywał, więc nie było podstaw do jakiegokolwiek protestu, ze strony sztabu Sebastiana Przybysza.

W kolejnym, emocjonalnym wpisie, Mirosław Okniński dodał także, że Ostaszewski nie ma szacunku do Martina Lewandowskiego, który de facto daje pracę takim menadżerom, jak właśnie Ostaszewski.

Poniżej znajdziecie oryginalny wpis Mirosława Oknińskiego:

Czytaj również:  KSW 84 oficjalnie zapowiedziane w Gdyni!