KSW 84 oficjalnie zapowiedziane w Gdyni!

Informacja na temat tego, gdzie i kiedy odbędzie się KSW 84, była widoczna już podczas wydarzenia KSW Colosseum 2. Dziś jednak otrzymujemy oficjalne potwierdzenie zarówno miejsca, jak i terminu. Gala KSW 84 odbędzie się w Gdyni, już 15 lipca. Jakich pojedynków będziemy mogli spodziewać się podczas tego wydarzenia? Sprawdźcie sami!

KSW 84 to gala, w której pokładane są także, duże nadzieje. Wiele walk, które nie miały swojego miejsca podczas KSW Colosseum 2, będą miały miejsce właśnie w Gdyni, gdzie do dyspozycji organizatorów gali, będzie bardzo duża publiczność a co za tym idzie, karta walk również musi spełnić wymagania kibiców.

Wiemy już, że podczas tego wydarzenia zawalczy Champion kategorii ciężkiej, czyli Phil De Fries. Niestety, na dzień dzisiejszy nie znamy jego przeciwnika. Jeśli chodzi o pozostałe nazwiska, które tego dnia uświetnią tą gale, warto wymienić tutaj choćby postać Sebastiana Przybysza, czy też Damiana Janikowskiego, który czeka na powrót do KSW, od dłuższego już czasu. Jeśli chodzi o te nazwiska, również nie znamy ich rywali.

Wiemy jednak, że podczas gali KSW 84 wystąpi także Krystian Kaszubowski i Bartosz Leśko. Jak więc widać, KSW sięga po całkiem mocne nazwiska ze swojej karty zawodników, co powinno dostarczyć nam kibicom, odpowiednich emocji. Pozostaje też oczekiwać na przeciwników zawodników, których wymieniliśmy powyżej.

Czytaj również:  KSW oficjalnie potwierdziło walkę Pudzianowski - Szpilka!