Tomasz Sarrara kończy z MMA!

Tomasz Sarrara poinformował, że kończy z zawodowym MMA. Były już zawodnik KSW zakończył kontrakt po ostatniej przegranej, która miała miejsce w Tomaszowie Mazowieckim. Skutkiem tego, prawdopodobnie nie zobaczymy już Tomka Sarrary w KSW.

Tomasz Sarrara zawalczył dla KSW 3 razy, z czego pierwszą walkę wygrał i kolejne dwie przegrał. Skutkiem tego, jego bilans stał się ujemny, co z pewnością nie podoba się samemu zawodnikowi. Jak dobrze wiemy, Tomasz Sarrara to bardzo ambitny wojownik, dla którego każda porażka jest bardzo dotkliwa.

Swoją wiadomość dla fanów i opinii publicznej, Sarrara przekazał za pomocą swoich mediów społecznościowych. Na specjalnym filmie, który został przez niego przygotowany, zawodnik potwierdził, że nie chce już walczyć w formule MMA.

Według byłego zawodnika KSW, parter i zapasy to nie jest to, z czym może się polubić. Zmiana płaszczyzny w tym wieku i z takim dorobkiem jest dla Tomasza Sarrary uciążliwa i problematyczna.

Co najważniejsze, Tomasz Sarrara nie zamyka sobie drogi definitywnie. Na dzień dzisiejszy jest to jego decyzja, jednak zostawia on sobie otwartą furtkę.

Możliwe, że po tej informacji, gale freakowe będą skłaniać zawodnika do współpracy. Wszystko dlatego, że jego kontrakt z KSW dobiegł końca i dziś, Tomasz Sarrara jest wolnym zawodnikiem.

Czytaj również:  Prime MMA 2 – II konferencja