Prime MMA 2 – II konferencja

Na 9 lipca zaplanowana jest druga gala federacji Prime MMA specjalizującej się w galach typu freak fight show. Organizacja reklamowana jako gala Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego może pochwalić się naprawdę mocną kartą walk, na której nie zabraknie także zawodowych zawodników. W sumie, fani będą mogli emocjonować się aż 12 pojedynkami. A przed nami wciąż Prime MMA konferencja zaplanowana na 4 lipca, w trakcie której będzie można dowiedzieć się więcej o walkach.

Czym właściwie jest Prime MMA?

W grudniu 2021 roku środowiskiem freak fight show wstrząsnęła informacja o tym, że Kasjusz „Don Kasjo” Życiński odchodzi z Fame MMA i zakłada swój własny projekt pod nazwą Prime MMA. I rzeczywiście Don Kasjo jest przedstawiany jako włodarz tej organizacji, ale w praktyce pełni w niej funkcję zarządcy oraz twarzy projektu. Życińskiego nie ma natomiast w gronie właścicieli.

Prime MMA to kolejna federacja specjalizująca się w walkach freaków, czyli amatorów. Występują tu youtuberzy, influencerzy, a także osobistości internetowe. 19 lutego 2022 roku odbyła się pierwsza gala Prime MMA, w której wystąpił także sam „włodarz”, czyli Don Kasjo. W walce wieczoru zmierzyło się dwóch wyjątkowo popularnych youtuberów, którzy dawniej ze sobą współpracowali: Kruszwil oraz Kamerzysta. Ostatecznie pojedynek zakończył się gładką wygraną Kamerzysty. Sporo emocji przyniosła natomiast Prime MMA konferencja, na której działo się naprawdę dużo.

prime mma konferencja

Kto zawalczy na Prime MMA 2?

Biorąc pod uwagę, że to dopiero druga gala Prime MMA, karta walk prezentuje się naprawdę imponująco. Fani będą świadkami dwunastu pojedynków, a w oktagonie wystąpią nie tylko amatorzy, ale również profesjonalni zawodnicy, czego dobrymi przykładami są: Norman Parke, Grzegorz Szulakowski oraz Marcin Wrzosek. Pełna karta walk na Prime MMA 2 prezentuje się następująco:

 • Norman „Stormin” Parke vs Grzegorz „Szuli” Szulakowski (walka wieczoru),
 • Dominika Rybak vs Klaudia „Klaudusiek” Kapuśniak,
 • Serigne Ousmane Dia „Bombardier” vs Damian „Stifler” Zduńczyk,
 • Paweł „Tybori” Tyburski vs Adam Soroko,
 • Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Gabriel „Arab” Al-Sulwi,
 • Michał „Bagietka” Gorzelanczyk vs Jan „Pacio” Patecki,
 • Ernest „Red” Ivanda vs Piotr Kaluski,
 • Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs Marcin „Mielonidas” Makowski,
 • Mateusz „Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak,
 • Jakub „HeCmAn” Rygiel vs Dawid „Ambro” Ambroziak,
 • Maciej Rataj vs Damian „Dzik” Graf,
 • Jaś Kapela vs Konrad „Skolim” Skolimowski.
Czytaj również:  Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski po ważeniu przed XTB KSW 77!

Kolejność walk na gali będzie biegła od dołu do góry, ale nie wiemy którą walką będzie starcie Jasia Kapeli i Konrada Skolimowskiego, które trafiło do karty niedawno. Prawdopodobnie Prime MMA konferencja wyjaśni nam także tę kwestię.

Co zaoferuje fanom Prime MMA konferencja?

Fanów organizacji interesuje nie tylko sama gala i walki, ale również to, co dzieje się na konferencji, a tu na pewno nie zabraknie emocji. Wystarczy wspomnieć to, co działo się na konferencjach przed pierwszą galą. Były one zorganizowane w klimatach popularnego wówczas serialu „Squid Game”. Mieliśmy już możliwość oglądania pierwszej konferencji przed drugą galą, natomiast 4 lipca odbędzie się Prime MMA konferencja II. Czego możemy się spodziewać?

Włodarze na pewno powiedzą kilka słów o tym, na jakich zasadach prowadzone będą walki. Rywale będą mogli usiąść naprzeciwko sobie przy stole i porozmawiać (czy częściej poobrażać się nawzajem). Każdą rozmowę kończy face to face, w którym zawodnicy stają naprzeciwko i patrzą sobie w oczy, starając się wzbudzić lęk w przeciwniku. Prime MMA konferencja dostarczy wielu cennych informacji także tym osobom, które będą chciały obstawiać walki na nadchodzącej gali. Można bowiem sprawdzić, jak zachowują się zawodnicy i który wygląda na pewniejszego siebie.

Kiedy odbędzie się druga prime mma konferencja?

Druga konferencja Prime MMA odbędzie się już w poniedziałek 4 lipca, a zatem na pięć dni przed galą, która została zaplanowana na 9 lipca. Miejscem zmagań będzie Arena w Gdyni. Na konferencji na pewno pojawią się szczegółowe informacje o zaplanowanych walkach, w tym o zasadach, które czasami są zmieniane na ostatnią chwilę. Szczególnie ciekawie zapowiada się walka wieczoru, w której Norman Parke zmierzy się z Grzegorzem Szulakowskim. Chociaż organizacja Prime MMA specjalizuje się, jak sama nazwa wskazuje, w walkach MMA, to niektóre pojedynki mogą toczyć się na zasadach boksu, kick-boxingu oraz innych dyscyplin sportów walki.

prime mma konferencja

Gdzie będzie można oglądać galę Prime MMA 2?

Już 9 lipca w Gdynia Arena odbędzie się Prime MMA 2. Przed nami ciekawy wieczór, w trakcie którego będziemy mogli oglądać aż 12 pojedynków. W serwisach internetowych legalnych bukmacherów będzie można obstawiać zakłady na walki. Natomiast samą galę będzie można oglądać na platformie Primemma.pl po wykupieniu dostępu. Pięć dni wcześniej odbędzie się Prime MMA konferencja promująca poszczególne walki. Będzie ją można oglądać za darmo w serwisie Youtube. Jedno jest pewne, będzie ona niemniej ciekawa, niż sama gala, a co niektórzy powiedzą, że ciekawsza.