Tomasz Romanowski vs. Damian Janikowski na KSW 89!

Podczas gali KSW 89 dojdzie do bardzo ciekawego zestawienia w kategorii średniej! Mianowicie, Tomasz Romanowski zmierzy się z Damianem Janikowskim. Będzie to bez wątpienia, bardzo widowiskowa walka. Co ciekawe, będzie to także spore wyróżnienie i jednocześnie wyzwanie dla Damiana Janikowskiego, który będzie miał okazję do sporego awansu w swojej kategorii wagowej. Sprawdźcie sami!

Faktycznie, pojedynek wydaje się być szczególnie istotny dla Damiana Janikowskiego, który zajmuje aktualnie 5 lokatę w rankingu KSW, w kategorii średniej. Z kolei Tomasz Romanowski zajmuje aż 2 miejsce w rankingu. Skutkiem tego, jest to świetna okazja dla Janikowskiego, który w wypadku wygranej z Romanowskim, może poszybować w górę, w rankingu KSW.

Zadanie nie będzie jednak proste, ponieważ Tomasz Romanowski aktualnie jest w bardzo dobrej dyspozycji. Słynny „Tommy”, w ostatnim czasie miał serię aż pięciu wygranych z rzędu. Jego passę przerwał dopiero Paweł Pawlak, który zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w kategorii średniej. Skutkiem tego, Tommy jest nadal groźnym zawodnikiem, który będzie szukał przełamania i powrotu do walki o pas kategorii średniej. Na jego rewanż z Pawłem Pawlakiem kibice z pewnością będą oczekiwać z dużym zainteresowaniem.

Z kolei Damian Janikowski powraca na odpowiednie tory do KSW, po dwóch wygranych walkach (jedna w federacji freakowej High League, z Mateuszem Kubiszynem). Nie ma wątpliwości co do tego, że „Tommy” będzie jednym z najtrudniejszych rywali dla Janikowskiego. Niemniej jednak, jeśli ten na dobre chce powrócić do łask KSW, musi szukać wygranej z kimś znaczącym, w KSW.

Czytaj również:  Znamy rywala Jacka Murańskiego!