Znamy rywala Jacka Murańskiego!

Arek Tańcula zdradził w ostatnim programie „Szalony Tańcula” z kim kolejną walkę stoczy Jacek Murański. Dodatkowo, bardzo w krytycznych słowach wypowiedział się o przeciwniku Jacka Murańskiego. Zobaczcie sami!

Jacek Murański powróci już na FAME 16. Jest to z pewnością zaskakująca informacja. Kolejny jego pojedynek będzie możliwością odbudowania swojego wizerunku, choć w ostatnim pojedynku, można powiedzieć, że słynny „Aroy” do końca obnażył prawdziwe możliwości Jacka Murańskiego.

Popularny już „Stary Muran” korzysta jednak z kolejnych okazji, jakie daje mu FAME MMA. W swoim kolejnym pojedynku zmierzy się z samym Robertem Pasutem!

Kiedy oficjalne ogłoszenie?

Tak się składa, że dzisiejszego dnia, o godzinie 20:00 startuje konferencja FAME 16. Jest to więc idealny moment i miejsce, aby odsłonić wszystkie karty, które kryje federacja, w związku ze swoimi najświeższymi zestawieniami. O ile informacja do szerszego grona dojdzie dziś po godzinie 20:00, o tyle Arek Tańcula już teraz zdradził przeciwnika Jacka Murańskiego

Tańcula także ostro o Robercie Pasucie

Arek Tańcula nie kryje swojego niezadowolenia z faktu, iż są osoby, które chcą przedłużać byt Jacka Murańskiego w FAME. Dlatego też, musiał on negatywnie wypowiedzieć się na temat tego zestawienia i samej postawy Roberta Pasuta, który według niego, bierze kogo federacja mu podsuwa.

Jak stwierdził Arkadiusz Tańcula, znalezienie przeciwnika dla Jacka Murańskiego było problemem, ponieważ dobrzy i medialni zawodnicy odrzucali walkę z Jackiem.

Czytaj również:  Olejnik pobity po PRIME MMA!