Tomasz Romanowski o swoich sportowych planach!

Tomasz Romanowski postanowił opowiedzieć o swoich sportowych planach, które ma po ostatniej, wygranej walce. Sam zawodnik walczył już teraz w walce, która miała być eliminatorem do walki o pas (przynajmniej tak była zapowiadana). Jednak Tomasz Romanowski widzi także alternatywę, która mogłaby również być ciekawą opcją w jego mniemaniu.

Oczywiście nic nie zmienia się w drodze o walkę o pas. Mówi o tym otwarcie sam Tomasz Romanowski, według którego walka o pas z jego udziałem jest nieunikniona. Jednak oprócz takiej walki, widzi również inną opcję pojedynku.

Alternatywą dla zawodnika jest możliwość stoczenia innej walki, która nie będzie jeszcze walką o pas. Tomasz Romanowski zastrzega sobie jednak, że taka walka musi mieć podwyższoną stawkę x2. Oprócz tego, Tomasz Romanowski wyznał, że walka o pas została mu obiecana w kuluarach, jednak nie wie, czy akurat to kolejna walka, będzie wspomnianą walką o pas.

Tomasz Romanowski zwrócił także uwagę na płace w KSW. Według niego, podstawą do jego zadowolenia jest godziwe wynagrodzenie za jego pasję. Dlatego zawodnik chce ze swojej pasji wyciągać najwięcej, ile to jest możliwe. Tym bardziej, gdy Tomasz Romanowski ma aktualnie świetną passę aż 5 zwycięstw.

Zawodnik w ostatniej walce nie był mocno naruszony, dzięki czemu szybko powróci do klatki. Jednak Tomasz Romanowski zaznaczył, że warunki walki musza się zgadzać również z jego strony, mowa oczywiście o warunkach finansowych.

Całą rozmowę znajdziecie poniżej:

Czytaj również:  Koniec MMA VIP. Czas na WILD MMA! Ruszył casting!