Koniec MMA VIP. Czas na WILD MMA! Ruszył casting!

Stało się to, co od dłuższego czasu było domysłem wielu osób. Popularna gala freak fight, która powstała z inicjatywy Marcina Najmana i z jego udziałem, oficjalnie zakończyła swoją działalność. Co prawda od dawna o tej marce nie było nic słychać, lecz chodziły domysły, iż może ona zostać reaktywowana. Tak jednak się nie stanie. Zamiast niej, na rynek wchodzi zupełnie nowa marka!

Po bardzo burzliwej sytuacji związanej z udziałem jednego z najbardziej wpływowych gangsterów lat 90-tych w Polsce, MMA VIP popadło w bardzo duże tarapaty wizerunkowe. Były one na tyle duże, że nigdzie nie dało się stworzyć kolejnego wydarzenia związanego z tym szyldem. Warto wspomnieć, że federacja miała dość sporą listę zawodników, którzy występowali pod jej szyldem. Byli to między innymi: Tomasz Chic, Kazik, Psychotrop, Misiek z Nadarzyna czy sam Marcin Najman, który kilka razy wziął udział w konfrontacjach związanych z szyldem MMA VIP.

Na dzień dzisiejszy, federacja przechodzi jednak do wspomnień, natomiast w jej miejsce, osoby powiązane z MMA VIP, postanowiły stworzyć zupełnie nową markę, jaką jest WILD MMA. Projekt już teraz zapowiada się całkiem ciekawie, ponieważ jego twarzami zostały takie osoby jak Rafał Jackiewicz czy Krzysztof „Diablo” Włodarczyk a także popularny ostatnio, Denis Załęcki. Co więcej, jednym z właścicieli będzie osoba Dariusza Kosowskiego, który postanowił przebudować swój biznes od nowa i ruszyć z zupełnie nową marką, która ma podbić rynek.

Jak widać na pierwszym zdjęciu, wielu zawodników z pewnością powróci do Wild MMA. Są jednak braki, które raczej nie są przypadkowe. Na zdjęciu brakuje choćby takich zawodników jak Żurom czy Kazik Kartel. Może to oznaczać, że federacja chce zupełnie innej jakości pojedynków i samych osób, które będą reprezentować zupełnie nowy twór na rynku.

Czytaj również:  Gamrot obrażany przez jednego z zawodników UFC!

Jeśli są osoby zainteresowane wystąpieniem pod nowym szyldem, mogą zgłaszać się poniżej: