Tomasz Adamek zachwyca swoją formą!

Tomasz Adamek nie próżnuje i cały czas jest w ostrym treningu. Nie oznacza to, że Adamek szykuje się na konkretny pojedynek. Po prostu lubi być w treningu, ponieważ jest to dla niego naturalny element każdego dnia. Wielu fanów Tomasza Adamka mogło się jednak zastanawiać nad tym, w jakiej formie jest ich ulubieniec. Wczoraj do sieci trafił film, który może nam odpowiedzieć na to pytanie.

Warto przy tym wszystkim przypomnieć, że Tomasz Adamek jest łączony do kolejnego pojedynku, który miałby definitywnie zakończyć jego karierę. Taki pojedynek szykuje się gdzieś pod koniec roku, jednak trudno doszukiwać się jakichkolwiek konkretów i szczegółów w tej sprawie. Jedyną informacją która krąży w kuluarach jest to, że walka prawdopodobnie odbędzie się w województwie śląskim. Na ten moment nie ma jednak żadnych konkretów odnośnie tego, czy taka walka dojdzie finalnie do skutku.

Wczorajszy film może jednak rzucić pozytywne światło na to, że jeszcze w tym roku zobaczymy Tomasza Adamka w zawodowym ringu. Jego forma jest zdecydowanie optymistyczna i jeśli utrzyma on taki zakres ruchów to bardzo prawdopodobne, że zobaczymy go jeszcze w akcji.

Zobaczcie sami:

Czytaj również:  Alex Pereira vs. Khamzat Chimaev zawalczą na UFV 283 w Rio De Janeiro?