Szymon Kołecki z mocną wypowiedzią na temat Mariusza Pudzianowskiego!

Szymon Kołecki postanowił podzielić się swoimi wrażeniami, na temat ostatniej walki Mariusza Pudzianowskiego, z FanSportem. Według niego, Mariusz Pudzianowski tym razem nie pokazał charakteru, o którym tak często sam mówi. Co jeszcze Szymon Kołecki powiedział na tej walki? Sprawdź to!

Według Szymona Kołeckiego, argument sprzedanej walki jest kompletnie bezpodstawny. Niemnie jednak, zawodnik z którym Mariusz Pudzianowski miał okazję już walczyć dodał, że jeśli Mariusz Pudzianowski widzi swoje szanse na wygraną, idzie na całość. Z kolei, kiedy widzi nikłe szanse na swoje zwycięstwo, odpuszcza walkę i poddaję ją jeszcze, przed jej zakończeniem.

Według Szymona Kołeckiego, trzeba jednak brać pod uwagę, iż Mariusz Pudzianowski ma 45 i kontuzje, które z pewnością mu mocno doskwierają w tym wieku. Woli więc nie ryzykować swojego zdrowia i poddać się w momencie zagrożenia. Szymon Kołecki dodał, że taki obraz jasno widzieliśmy w ostatniej walce z Mamedem Khalidovem.

W jego opinii, Mariusz Pudzianowski poczuł mocne zagrożenie, więc wolał przyjąć postawę obronną, aby nie doszło do niepotrzebnych kontuzji. I właśnie tym aspektem, Szymon Kołecki jest najbardziej rozczarowany, jeśli chodzi o osobę Mariusza Pudzianowskiego, który kreuje się na osobę ambitną i mocną psychicznie.

Jakie są Wasze odczucia odnośnie tej walki?

Czytaj również:  Zawodnik UFC chce bronić Messiego!