Zawodnik UFC chce bronić Messiego!

Santiago Ponzinibbio jest zawodnikiem, który występuje w UFC i jest on pochodzenia Argentyńskiego. Skutkiem tego, postanowił stanąć w obronie Lionela Messiego, który w ostatnim czasie narobił sobie dużej ilości wrogów przez to, jak obchodził się z koszulką reprezentacyjną. Skutkiem tego, Saul Canelo Alvarez postanowił zagrozić gwieździe futbolu!

Warto przypomnieć, od czego wszystko się zaczęło. Mianowicie, po ostatnim meczu Argentyny z Meksykiem, do sieci trafiło oburzające video, na którym Albicelestes cieszyli się po swoim zwycięstwie. Pech trafił, że kamera uchwyciła Messiego, który w pewnym momencie odepchną koszulkę reprezentacyjną nogą. Trudno mówić o tym, czy było to świadome działanie, jednak kibiców Argentyńskich bardzo oburzyła sytuacja. Również Saul Canelo Alvarez odebrał tą sytuację bardzo negatywnie, skutkiem czego wyraził on swoją opinię i poinformował, że lepiej, aby Leo Messi nie trafił na jego osobę.

Santiago Ponzinibbio odniósł się do ostatnich wydarzeń!

Swoje trzy grosze do tematu postanowił dodać Santiago Ponzinibbio, który z pochodzenia jest Argentyńczykiem. Według niego, Leo Messi to dobro narodowe, natomiast piłkarze z całego świata, celebrują ważne wygrane w podobny sposób. Według niego, piłkarze bardzo często rzucają swoje koszulki na podłogę, lecz nie ma to nic wspólnego z brakiem szacunku do barw czy reprezentacji. Dodatkowo zaznaczył on, że Leo Messi jest marką znaną na całym świecie i Ci, którzy znają go dobrze wiedzą, że nie jest to piłkarz agresywny ani eksplozyjny.

Dodatkowo, Santiago Ponzinibbio uznał, że wpis Conelo miał jedynie zwrócić uwagę na jego osobę.

Santiago Ponzinibbio gotowy na walkę z Cancelo!

Co więcej, Santiago Ponzinibbio wyraził chęć walki z Caneclo, w ramach obrony Messiego. Oczywiście bardzo trudno wierzyć w to, aby do takiego pojedynku doszło w najbliższym czasie. Tym bardziej, gdy Santiago Ponzinibbio ma swój pojedynek zakontraktowany na 10 grudnia, podczas gali UFC 282.

Czytaj również:  Damian Janikowski nie chce stricte freakowej walki

W przyszłości takie zestawienie mogłoby jednak być ciekawostką.