Szymon Kołecki o swoim powrocie do walk!

Szymon Kołecki jest już od dłuższego czasu nieaktywnym zawodnikiem, który zmaga się z kontuzjami. W ostatnim wywiadzie dla mymma.pl postanowił wypowiedzieć się, na temat swojej aktualnej sytuacji. Z wywiadu dowiemy się, że zawodnik nie celuje w galę XTB KSW Colosseum 2. Jak jednak będzie wyglądać jego przyszłość w mieszanych sztukach walk? Sprawdźcie sami!

Szymon Kołecki jest na bieżąco z każdą edycją KSW i bardzo żałuje, że nie może brać czynnego udziału właśnie w tym wydarzeniu sportowym. Były zawodnik KSW ogląda zarówno ważenia jak i gale i jest to dla niego coś, czego najzwyczajniej w świecie brakuje mu. Szymon jest na bieżąco ze wszystkimi galami MMA, które są warte uwagi.

Zawodnik MMA przyznaje, że zbijanie wagi nie jest niczym przyjemnym dla zawodników, jednak cała otoczka temu towarzysząca, ludzie na arenach i w końcu walka w oktagonie to coś, dla czego warto podejmować się wielu wyrzeczeń w życiu.

Jeśli chodzi o swój ewentualny powrót do MMA, Szymon Kołecki jest bardzo powściągliwy i wydaje się, że jeśli nie będzie możliwości powrotu do MMA, zawodnik jest z tym pogodzony już teraz. Jak informuje, jego powrót MMA będzie możliwy tylko wtedy, gdy pozwoli na to zdrowie – w przeciwnym wypadku, nie będzie powrotu do MMA.

Wywiad dostępny jest poniżej:

Czytaj również:  Mistrz Chorwacji zawita w KSW!