Mistrz Chorwacji zawita w KSW!

KSW nie próżnuje! Dzięki bałkańskiemu portalowi triangletv dowiedzieliśmy się właśnie, że Ivan Vitasović z rekordem 11-5-1, właśnie zasilił szeregi KSW. Na dzień dzisiejszy nie znamy jeszcze pełnych szczegółów, jednak Ivan Vitasović z pewnością ma zapełnić lukę po Roberto Soldicu, który odszedł jakiś czas temu z szeregów federacji KSW.

Kim dokładnie jest Ivan Vitasović? Dla osób, które nie znają tej postaci, jest to mistrz Fight Nation Championship, czyli dość dobrze znanej i cenionej gali w swoich okręgach zainteresowań. Jak donosi portal triangletv, już w przyszłym roku fani KSW będą mieli okazję oglądać aż dwie walki z udziałem tego zawodnika.

Ivan nie będzie narzekał na brak pracy w 2023 roku, ponieważ oprócz tego, będzie musiał bronić także i pas organizacji Fight Nation Championship. Warto jednak wspomnieć, że za nim jest bardzo udany rok, ponieważ zawodnik posiada passę aż 5 zwycięstw z rzędu. Dzięki temu jest w gazie i jest gotów na zupełnie nowe wyzwania.

W drugiej odsłonie roku przyszło mu walczyć z Oli Thompsonem, którego pokonał wysokim kopnięciem w drugiej rundzie. Natomiast Oli Thompson to zarówno były zawodnik KSW, jak i mistrz federacji Fight Exclusive Night.

Jaką wagę zasili Ivan Vitasović?

Transfer KSW jest bardzo przemyślany, ponieważ Ivan Vitasović to zawodnik wagi ciężkiej, który zasili oczywiście tą kategorię wagową. Skutkiem tego, będzie on przymierzany do tego, aby stoczyć walkę z Philipem De Friesem, który od 2018 roku jest mistrzem kategorii królewskiej w KSW!

Jeśli chcielibyście wiedzieć, jak walczy Ivan Vitasović, odsyłamy do filmu poniżej:

Czytaj również:  Marcin Najman opowiada, jak stworzył freak fight w Polsce!