Szymon Bajor odpowiada Kicie!

Spięcie na linii Bajor – Kita rośnie! Wszystko dlatego, że Szymon Bajor nie pozostał dłużny wpisowi Michała Kity, który na swoim Instagramie, umieścił niepochlebną opinię, na temat przebiegu walki Szymona Bajora, a także jego doboru do walki o pas wagi ciężkiej. Sprawdźcie sami!

Jeszcze dzisiaj, medialną przepychankę w sieci, uruchomił Michał Kita. Wypowiedział się on w sposób nieprzychylny, w stronę Sebastiana Bajora i doboru jego nazwiska, do tak prestiżowej walki. Szymon Bajor nie pozostał bierny na medialny pstryczek i postanowił odpowiedzieć swojemu oponentowi. Warto przypomnieć, że na linii Bajor – Kita iskrzy nie od dziś, ponieważ była już propozycja walki, na którą swojego czasu nie zgodził się Sebastian Bajor.

Czy dziś sytuacja się zmieniła? W wywiadzie udzielonym dla FanSportu, Sebastian Bajor przyznał, że Michał Kita jest bardzo dobrym zawodnikiem, co zawsze powtarzał Sebastian Bajor. Jednak jest mu żal tego, że dziś Michał Kita musi prosić się medialnie o walkę z Sebastianem Bajorem, pomimo wielu lat wspólnej przyjaźni i wspólnych przygotowań.

Sebastian Bajor przyznał także, że Michał Kita musi medialnie zwracać na siebie uwagę, ponieważ ciężka praca nie przyniosła efektów i nie jest on dziś brany do tak wielkich walk, jak ta Sebastiana Bajora.

Wydaje się, że konflikt może urosnąć i w najbliższym czasie możemy spodziewać się dalszych wypowiedzi, obu zawodników.

Poniżej zapoznajcie się z całym wywiadem z Sebastianem Bajorem:

Czytaj również:  Juras zdradził, że KSW planowało freak fighty!