Juras zdradził, że KSW planowało freak fighty!

KSW Colosseum 2 z każdym dniem zaczyna być obiektem medialnych informacji. Wszystko dlatego, że gala coraz bliżej, dlatego możemy spodziewać się, że napływ nowych informacji i smaczków z nią związanych, jest tylko kwestią czasu. Jednym ze smaczków podzielił się popularny „Juras”, który zostanie uhonorowany podczas gali KSW Colosseum 2!

W ostatnim wywiadzie Juras potwierdził, że KSW interesowało się freakowymi zawodnikami, choć sam twierdzi, że zbytnio freakowymi nazwiskami nazywać ich nie można. Są to osoby na pograniczu obu światów, które mogłyby spokojnie realizować swoje pasje zawodowe, przy pomocy KSW.

Dlaczego nie doszło do finalizacji udziału żadnego z zawodników tego formatu? Odpowiedź jest bardzo prosta. KSW zobaczyło, że bilety sprzedają się bardzo dobrze, dlatego postanowiło nie angażować żadnego z zawodników freak fightowych, w tak wielkim wydarzeniu, jakim jest KSW Colosseum 2.

Warto przypomnieć, że w jednym z ostatnich wywiadów Maciej Kawulski stwierdził wprost, że będzie trudno pobić rekord z gali Colosseum, która miała miejsce w 2017 roku. Niemniej jednak, wynik powyżej 40 tysięcy w dzisiejszych czasach można nadal uważać za bardzo dobry, ponieważ jak sam Maciej Kawulski zauważył, będzie to nadal drugi, największy wynik. Dokładając do tego fakt inflacji i tego, że nie każdy może pozwolić sobie dziś na takie przyjemności, jak udział w KSW na żywo, jest to nadal, bardzo dobry wynik.

Czytaj również:  Krzysztof Jotko również zawalczy dla PFL!