Sowiński twierdzi, że pokonałby Pudzianowskiego!

Artur Sowiński w jednym z ostatnich wywiadów poruszył kwestię Pudzianowskiego. Według byłego mistrza KSW, przy potencjalnej walce z Mariuszem Pudzianowskim, pokonałby swojego przeciwnika. Jest to bardzo odważne stwierdzenie, ponieważ między Arturem Sowińskim a Mariuszem Pudzianowskim jest ponad 40 kilogramów różnicy!

Według Artura Sowińskiego, pokonanie Mariusza Pudzianowskiego nawet teraz, jest w jego zasięgu. Kornik przy odpowiednim czasie przygotowań, który ocenił na około pół roku, bardzo chętnie zmierzyłby się z Mariuszem Pudzianowskim. Warto bowiem przypomnieć, że Artur Sowiński w ostatnich miesiącach chwytał się wielu okazji do występów, mając na swoim koncie walki z wieloma przeciwnikami z różnych sfer sportów. W ostatnim czasie, miał on nawet pierwszy pojedynek bokserski.

Artur Sowiński zwrócił także uwagę, że Michał Materla w walce z Mariuszem Pudzianowskim przyjął bardzo złą strategię. Jak wiadomo, Kornik lubi walczyć na pełen dystans i stosować bardzo niestandardowe ruchy i rozwiązania w swoich walkach.

Czy KSW zainteresuje taka informacja? Trudno powiedzieć. Tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, że ostatni przeciwnicy Artura Sowińskiego mówiąc lekko, nie byli z najwyższej półki. Jedyny przeciwnik, który jest wart uwagi to Grzegorz Szulakowski. Jednak z nim, Artur Sowiński w ostatniej walce zremisował decyzją sędziów.

Czytaj również:  Denis Załęcki mocno na temat Omielańczuka!