Denis Załęcki mocno na temat Omielańczuka!

Nie milkną echa po ostatnim pojedynku Artura Szpilki z Denisem Załęckim. Ten drugi, ma aktualnie bardzo dużo konfliktów z różnymi osobami ze świata sportów walk. Jednym z nich, jest Daniel Omielańczuk, który w niewybredny sposób wypowiedział się na temat Denisa. Oczywiście Denis nie pozostał mu dłużny!

Wszystko zaczęło się od wywiadu Dawida Omielańczuka dla portalu myMMA. Według niego, Denis Załęcki udawał swoją kontuzję kolana, w starciu z Arturem Szpilką. Oczywiście te słowa były mocnym zapalnikiem dla „Bad Boya”, który bardzo szybko odniósł się do nich.

Do tych słów z kolei odniósł się wczoraj sam Daniel Omielańczuk, który stwierdził, że jeśli Denis Załęcki faktycznie nie przyjdzie do niego, aby powiedzieć mu to wprost w twarz, Dawid uzna, że Denis nie ma charakteru.

Mamy mocną odpowiedź Denisa Załęckiego!

Po tych słowach, Denis Załęcki postanowił samodzielnie opublikować wideo, na którym skomentował całą wypowiedź Omielańczuka.

Denis Załęcki jest tym bardziej zaskoczony faktem ataku na swoją osobę, ponieważ w ostatnim czasie, jak sam stwierdził, również pomagał Danielowi Omielańczukowi, podczas zbiórek na jego chorą córkę.

Poniżej całe wideo:

Czytaj również:  Dawid Ozdoba nie żyje. Miał 45 lat.