Soroko jednak wraca do PRIME MMA!

Dzisiejszego dnia, federacja PRIME MMA SHOW postanowiła ogłosić kolejne elektryzujące zestawienie na swojej listopadowej gali. Jest to co najmniej zaskakujące zestawienie, ponieważ do klatki znów przymierzani są Soroko ze Stiflerem. Czy tym razem dojdzie do pojedynku?

Przypomnijmy bowiem, że Stifler i Soroko mieli już zmierzyć się podczas pierwszej edycji gali PRIME MMA. Jednak do całego zestawienia nie doszło, ponieważ Soroko według oświadczeń różnych osób, po prostu uciekł w dniu gali i nie wyraził chęci pojedynku. Na ostatni moment było szukane zestawienie dla Stiflera, jednak nikt nie chciał wyrazić zgody na taką walkę, biorąc pod uwagę ostatnią chwilę.

Jednak dziś mamy zwrot sytuacji, ponieważ według samych organizatorów do walki dojdzie już na PRIME MMA SHOW 4, podczas którego pierwsza walka ma zostać wskrzeszona i tym razem obaj zawodnicy mają pojawić się na czas w oktagonie.

Według samych właścicieli gali PRIME, tym razem nic nie stoi na przeszkodzie, aby obaj zawodnicy pokazali się 26 listopada w oktagonie:

Warto dodać, że zarówno Stifler jak i Soroko stoczyli już swoje pierwsze walki, które obaj przegrali. Tym razem jeden z nich będzie musiał wyjść z oktagonu wygrany!

Czytaj również:  Norman Parke twierdzi, że jest w kontakcie z UFC!