Norman Parke twierdzi, że jest w kontakcie z UFC!

Norman Parke, który powrócił do Polski, aby zawalczyć na nadchodzącej gali Prime Show MMA 4 stwierdził w ostatnim wywiadzie, że jest cały czas w kontakcie z władzami UFC, które myślą o jego powrocie do organizacji. Jak sytuacja wygląda na ten moment?

Już kilka dni temu świat obiegła informacja, że Norman Parke jest cały czas w kontakcie z władzami UFC, co zakomunikował i udowodnił na swoim profilu społecznościowym. Zawodnik cały czas podtrzymuje to zdanie twierdząc, że jego powrót do UFC z pewnością nie miałby miejsca w kategorii lekkiej.

Jak stwierdził sam Norman Parke, rozmowy są prowadzone cały czas. Dodał również, że na dzień dzisiejszy nie jest on częścią UFC, jednak cały czas prowadzone są odpowiednie rozmowy z włodarzami. Jak stwierdził Parke, jego powrót jest rozpatrywany z powodu gali w Londynie, która jest zapowiadana w niedługim czasie. Jego nazwisko miałoby zasilić mocną kartę, którą jak stwierdził sam Norman Parke, już zna i ocenia na bardzo wysoką. Na dzień dzisiejszy zawodnik co prawda walczy na gali freakowej, jednak jest w ciągłym treningu, co może mu pozwolić wrócić do walki z najlepszymi.

Sam Norman Parke wierzy mocno w swoje umiejętności, które nadal według niego stoją na bardzo wysokim poziomie. Skutkiem tego, jest on gotów do walki z prawdziwymi nazwiskami, które zasilają szeregi UFC. Zawodnik myśli nawet, że jest w stanie stoczyć nadal walkę na poziomie z Mateuszem Gamrotem.

Czytaj również:  Arkadiusz Wrzosek mocno na temat Tomasza Sarrary!