Słomka wraca do ringu GROMDY!

Organizacja GROMDA opublikowała ciekawy materiał, w którym przedstawiona została historia zwycięzcy turnieju. Jak się okazuje materiał ten zwiastuje powrót Słomki do ringu GROMDY. Kiedy dokładnie zobaczymy jego walkę?

Na 1 grudnia 2023 roku GROMDA zaplanowana kolejną galę. Na GRODMA 15 ma odbyć się wiele ciekawych pojedynków, ale niewątpliwie kibice najbardziej czekają na starcie mistrza Mateusza Kubiszyna z Łukaszem Parobcem. Dojdzie również do długo zapowiadanego debiutu Popka, którego karierę śledzi wielu Polaków. Ponadto do ringu wraca też Bartłomiej Domalik, Vasyl Halych, czy Jakub Słomka, który zwyciężył trzynastą edycję GROMDY. Zawodnik stoczył w sumie trzy pojedynki w turnieju. W ćwierćfinałowym starciu rozbił Macieja „Morelę” Moralewskiego. W drugim pojedynku Słomka znokautował Artura „Sieniawę” Sieńki. W decydującym starciu Jakub Słomka wygrał z Dawidem „Stolarą” Stolarskim i dzięki temu został też zwycięzcą turnieju.

Za sprawą najnowszego materiału, który pojawił się na kanale organizacji GROMDA, każdy może poznać historię Słomki. Zawodnik opowiedział o swoim życiu, czy o przygotowaniach do kolejnego starcia. Przyznał też, że nie jest fighterem, który kalkuluje w walkach i pragnie rozgłosu, czy zbudowania kariery. On wychodzi do twardej walki, bo kocha i lubi się bić.

Czytaj również:  Arkadiusz Wrzosek zawalczyłby ze zwycięzcą walki Szpilka vs Pudzianowski!