Arkadiusz Wrzosek zawalczyłby ze zwycięzcą walki Szpilka vs Pudzianowski!

Arkadiusz Wrzosek

W wywiadzie udzielonym dla MyMMA, Arkadiusz Wrzosek został zapytany o kwestie najbliższego eventu, jakim jest XTB KSW Colosseum 2. Oczywiście największym zainteresowaniem fanów jest oczywiście to, jak Arkadiusz Wrzosek typuje walkę Artura Szpilki, z Mariuszem Pudzianowskim. Zobaczcie, co na ten temat ma do powiedzenia sam zawodnik KSW!

Co ciekawe, jeśli chodzi o kwestię typowania tej walki, Arkadiusz Wrzosek widzi to zupełnie inaczej od większości osób, które obstawiają tą walkę (chodzi o obstawianie sportowców). Wśród wielu opinii, w których to Mariusz Pudzianowski jest znacznym faworytem pojedynku, Arkadiusz Wrzosek widzi zwycięzcę zupełnie gdzie indziej.

Według niego, szanse 60 na 40 w tej walce ma Artur Szpilka, który jednak doświadczeniem bokserskim może przeważyć w walce. Jednak Artur Wrzosek zwraca uwagę, że różnice szans między zawodnikami nie są na tyle duże, aby stawiać na to swoje pieniądze.

Co ciekawe, Arkadiusz Wrzosek bardzo chętnie spotka się w klatce ze zwycięzcą walki Szpilka vs Pudzianowski. Jak zauważa sam zawodnik KSW, już raz był on łączony z jednym, z zawodników. Na pytanie z kim Arkadiusz Wrzosek wolałby się zmierzyć, odpowiada że większym wyzwaniem byłby dla niego Mariusz Pudzianowski. I faktycznie, nie ma wątpliwości co do tego, że taka walka przyciągnęłaby tłumy, ponieważ Arkadiusz Wrzosek bardzo dobrze radzi sobie aktualnie w federacji KSW.

Czytaj również:  Deontay Wilder mocno w stronę Francisa Ngannou!