Sławomir Peszko wystąpi w oktagonie, w 2024 roku!

Sławomir Peszko, jako ambasador nowopowstałej federacji freak fightowej o nazwie CLOUT MMA, był pytany o wiele kwestii związanych z całym projektem. Jednym z pytań była oczywiście kwestia tego, czy były reprezentant piłki nożnej naszego kraju, wystąpi także i w oktagonie. Jak się okazało, Sławomir Peszko bardzo dobre zapatruje się na taki scenariusz!

Jak dobrze wiemy, Sławomir Peszko był od jakiegoś czasu, mocno przymierzany do gal freakowych. Pierw mówiło się o możliwym udziale Sławomira Peszko w ramach gali FAME. Temat jednak z czasem ucichł a sam zainteresowany nie informował dokładnie, co dzieje się w tym temacie. Jednym komentarzem, jaki udało się uzyskać Szalonemu Reporterowi w jego podcaście było to, że Sławomir Peszko chce kiedyś wystąpić w oktagonie. Nie było jednak konkretnej daty.

Taka jednak została podana wczoraj, ponieważ Sławomir Peszko przyznał dalej, że widzi siebie w klatce. Ocenił także, że w ciągu 6 miesięcy będzie w stanie dokładniej stwierdzić, jak mu idą treningi i kiedy dokładnie może wystąpić. Przy tym wszystkim, Sławomir Peszko stwierdza, że przyszły rok byłby idealnym rozwiązaniem na jego debiut.

Czytaj również:  Mateusz Gamrot zawalczy na UFC 285!