Mateusz Gamrot zawalczy na UFC 285!

Stało się! Będziemy mieli okazję oglądać Mateusza Gamrota w walce, już podczas UFC 285! Informację podał portal FanSided MMA, który informuje, że Mateusz Gamrot będzie zastępcą na hitowej gali UFC 285, która odbędzie się w Las Vegas. Trzymamy kciuki i wierzymy, że Mateusz Gamrot wykorzysta swoją szansę!

Podczas UFC 285 najważniejszą walką wieczoru będzie oczywiście starcie Jona Jonesa z Cirylem Ganem. Jednak dla Polaków, równie ważnym pojedynkiem będzie walka Mateusza Gamrota, który zastąpi Danę Hookera. Przeciwnikiem Mateusza Gamrota będzie Julian Turner. Jest to 10 zawodnik w oficjalnym rankingu UFC.

Dana Hooker to groźny przeciwnik. Aktualnie może pochwalić się bardzo dobrą formą, ponieważ za nim jest aż 5 zwycięstw z rzędu. Dodatkowo, każde z nich kończył bez problemu, przed czasem. Każda z jego walk jest widowiskowa, a jego zakończenia robią wrażenie na fanach UFC. Wystarczy spojrzeć na jego ostatni pojedynek, w którym to w ciągu 45 sekund poddał duszeniem zza pleców Brada Riddella.

Pomimo tego, Mateusz Gamrot to bardzo inteligentny przeciwnik, który z pewnością przyszykuje idealny plan, na przeciwnika tego formatu!

Poniżej potwierdzenie tego zestawienia:

Czytaj również:  Mateusz Gamrot odpowiada Chandlerowi!