Scarface Bomba chce rewanżu z Amadeuszem Ferrarim!

Paweł Bomba, czyli popularny w świecie freak fightów „Scarface Bomba” jest świeżo pod odsiadce. W czasie, w którym nie było go na wolności, zmieniło się bardzo wiele. Mowa tutaj chociażby o zablokowaniu federacji High League, której Paweł Bomba był zawodnikiem. Pomimo tego, freak fighter jest bardzo pozytywnie nastawiony do życia i przekonuje, że jeszcze zobaczymy go w klatce. Z kim? O tym opowie sam zainteresowany!

W ostatnim wywiadzie udzielonym dla Mateusza Kaniowskiego, Paweł Bomba stwierdził, że najbardziej boli go przegrana z Amadeuszem Ferrarim, która była niezwykle dotkliwa dla samego zawodnika. Należy przypomnieć bowiem, że Amadeusz Ferrari bardzo ciężko znokautował Pawła, w ich wspólnym pojedynku. Dlatego też, Scarface bardzo chętnie doprowadziłby pierw do rewanżu z Amadeuszem, który dla niego jest priorytetowy.

Wśród potencjalnych przeciwników Bomby mógłby być między innymi Alan Kwieciński, z którym to freak fighter jest także mocno skonfliktowany. Biorąc jednak pod uwagę aktualną sytuację na rynku freak fightow, bardzo trudno jest określić z kim Paweł Bomba wystąpi w najbliższym czasie, a także pod jakim szyldem. Freak fighter podał także do opinii publicznej to, że już teraz rozmawia z nowopowstałą federacją CLOUT MMA.

Czytaj również:  2 Konferencja przed FAME 18 zaczyna się zaraz!