2 Konferencja przed FAME 18 zaczyna się zaraz!

Jeśli nie macie zdefiniowanych planów na ten wieczór, warto jest spojrzeć na darmowy kanał YouTube, federacji FAME. Już za moment, ponieważ tuż po godzinie 20:00 rozpoczyna się druga konferencja przed galą FAME 18, która zapowiada się niezwykle intrygująco. Zestawieni będą ze sobą wszyscy zawodnicy, którzy z pewnością pokażą wielkie show.

Konferencje FAME stały się już legendarne. Świetna oprawa, żywa publika i oczywiście wszyscy zawodnicy, którzy często mają niewyjaśnione sprawy, między sobą. Dzisiejszego wieczoru, najbardziej ciekawie zapowiada się konfrontacja Amadeusza Ferrariego, który po 72 godzinach izolatki, opuścił pomieszczenie i powrócił do świata zewnętrznego. Jego konflikt z Crusherem napędził się bardzo mocno, co skutkowało tym, że Ferarri zapowiedział „liścia” na drugiej konferencji. Bardzo możliwe, że zawodnik FAME dotrzyma słowa i będziemy mieli okazję oglądać rękoczyny, w wykonaniu zawodników.

Warto również oglądać wszystkie zestawienia, ponieważ w każdym panelu będziemy mieli okazję oglądać zawodników, którzy mają wiele do powiedzenia.

Tak więc, jeśli nie macie żadnych planów na ten wieczór, zapraszamy do linka poniżej, który przeniesie Was do darmowej konferencji przed FAME 18:

Czytaj również:  Borys Mańkowski chce wrócić do oktagonu!