Rębecki chce zawalczyć z kimś z pierwszej 15 rankingu UFC!

Mateusz Rębecki (19-1) to zawodnik mieszanych sztuk walki, który w kapitalnym stylu reprezentuje nasze barwy na światowym rynku. Ma za sobą kolejną udaną walkę dla UFC i widać, że nie zamierza spoczywać na laurach, bowiem chce walczyć z kimś z pierwszej 15 rankingu największej organizacji na świecie!

Polak z soboty na niedzielę wziął udział w gali UFC 295 w Madison Square w Nowym Jorku. Warto zauważyć, że to kolejny jego występ dla Ultimate Fighting Championship. W sumie Mateusz Rębecki jak do tej pory zaliczył trzy walki, z czego jest to druga walka zakończona przed czasem. Od początku Polak ruszył na przeciwnika i mieliśmy dużo niskich kopnięć. Zdobył też obalenie i był aktywny z góry. Rywal próbował wstać, ale wtedy Rębecki rzucił go ponownie na matę i wszedł zza plecy. Koniec starcia nadszedł bardzo szybko, a Polak pokonał Roosevelta Robertsa (12-4).

Po walce Mateusz Rębecki zdradził, że teraz chciałby zmierzyć się z kimś z pierwszej piętnastki oficjalnego rankingu UFC. Ponadto Rębecki apelował do Prezydenta Ultimate Fighting Championship o to, by taka gala została zorganizowana w Polsce.

Czytaj również:  Jake Paul kontra Nate Diaz w boksie!