Jake Paul kontra Nate Diaz w boksie!

Walka, o której mówiło się od dłuższego czasu, stała się faktem. Jake Paul zawalczy z Natem Diazem, który jest legendą UFC. Będzie to bez wątpienia, jedna z najgłośniejszych i najbardziej medialnych walk, w 2023 roku. Fani zarówno Nate’a Diaza, jak i Jake’a Paula już ostrzą sobie apetyty na to spotkanie. Do walki oczywiście dojdzie jeszcze w tym roku!

Walka została już oficjalnie potwierdzona, za pomocą social mediów, które prowadzi Jake Paul. Panowie od pewnego czasu wymieniali „uprzejmości” w swoją stronę, jeśli chodzi o wywiady, na swój temat. Było więc dość oczywiste, że kwestią czasu będzie dopięcie tego pojedynku. Problemem jak zwykle były zapewne warunki umowne i kwoty, które zapewne różniły przeciwników. Jeśli jednak obaj chcieli doprowadzić do końca bardzo dochodowy biznes, musieli ulec w kwestiach finansowych.

Dziś jest już pewne, że obaj panowie dogadali się i już 5 sierpnia w teksasie, a dokładniej w Dallas, zobaczymy walkę Nate’a Diaza i Jake’a Paula. Będzie to wielkie wydarzenie medialne i sportowe. Można więc powiedzieć, że machina medialna ruszyła i co kilka dni będziemy dostawać nowe smaczki, związane z promocją tego pojedynku.

Poniżej oficjalne potwierdzenie:

Czytaj również:  Cain Velasquez wyszedł z aresztu! Co miał do przekazania swoim fanom?