Rafonix niechcący zdradził kolejnego przeciwnika na FAME MMA?

Leaki, czyli mówiąc wprost przecieki, to nieodłączna część freak fightowego świata. Tym bardziej w momencie, w którym to nie tylko zawodnicy konkretnych federacji, lecz i sami włodarze, czasem niechcący doprowadzają do przecieków, związanych z kartami walk na najbliższe wydarzenia. Do kolejnego przecieku doszło dziś, za sprawą Rafonixa, który dał wskazanie wobec swojego najbliższego, możliwego przeciwnika. Pytanie jednak, czy temat jest w zaawansowanym stadium, ponieważ taki leak może doprowadzić do zmiany przeciwnika Rafonixa, jeśli jest na to czas.

Rafonix jest znany z tego, że bardzo dużo informacji przemyca na swoich transmisjach Live. Jedne są bardziej przemyślane, drugie mniej. Niemniej jednak, Rafon bardzo dobrze czuje się w świecie kontrowersji, skutkiem czego rzeczy które potrafi mówić, często puszcza mimowolnie, bokiem.

Na wczorajszej transmisji Live, Rafonix postanowił nawiązać do tego, że w najbliższym czasie będzie potrzebował on narożnika, ponieważ jak sam zainteresowany powiedział, będzie on potrzebował rozwiązać sprawę z kimś, kto zgasił go w 7 sekund. Fani freak fightów nie muszą się więc długo zastanawiać, ponieważ najgorszą walką Rafonixa była ta z Hejterem, która trwała właśnie 7 sekund do wykończenia Rafonixa, w nietypowym oktagonie federacji HYPE.

Bardzo trudno nakreślić, jak teraz rozwinie się cała sytuacja. Możliwe, że Rafonix będzie miał zmienionego zawodnika, bądź faktycznie, plotki potwierdzą się z czasem.

Poniżej sytuacja z wydarzenia live:

Czytaj również:  Artur Szpilka wspomina treningi z Mariuszem Pudzianowskim!