Pudzianowski vs Khalidov. Ile zarobią zawodnicy na swojej walce wieczoru?

Mówi się, że KSW nie wypłaca wcale tak wielkich gaż, jak mogłoby się wydawać. Pewnie jest w tym trochę racji, jednak pojedynki zarezerwowane na koniec roku, zawsze należą do największych, przez co KSW musi wydawać o wiele większe stawki, na największe gwiazdy. Podobnie będzie w wypadku walki Pudzianowskiego z Khalidovem, na których trzeba będzie wydać kwotę 6 cyfrową!

Kiedy opadł kurz po ogłoszeniu walki Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem, bardzo szybko zaczęto zastanawiać się nad tym, ile mogła kosztować taka walka federację KSW. Spekulacje zostały ucięte jednak bardzo szybko, ponieważ wczoraj, w programie oktagon LIVE, zagościł sam Martin Lewandowski. Maciej Turski nie miał żadnych hamulców do tego, aby wprost zapytać włodarza KSW o kwotę, którą federacja musi wyłożyć na walkę aktualnie dwóch największych gwiazd KSW.

Maciej Turski zapytał nawet wprost, czy walka kosztowała ponad 2 miliony złotych. Martin Lewandowski w szybki sposób, bez żadnego zastanowienia odpowiedział „Tak”.

Pudzianowski mówił nieco o swoich poprzednich gażach.

Warto pamiętać, że w tym samym programie, Mariusz Pudzianowski uchylił rąbka tajemnicy na temat swoich zarobków. Nie było to powiedziane wprost, jednak „Pudzian” potwierdził, że za swoje walki oczekuje kwot powyżej sześciu zer.

Mając to w pamięci, Maciej Turski postanowił zapytać, czy mógłby mówić tutaj o kwocie rzędu 3 milionów.

Patrząc na to, walka Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem będzie bez wątpienia najdroższym zestawieniem w Polskim MMA. Nie pozostaje nam więc nic innego jak czekać do wspomnianego wydarzenia, które będzie miało miejsce już 17 grudnia!

Czytaj również:  Pudzian zdradził kiedy wróci do klatki KSW?