Pudzian zdradził kiedy wróci do klatki KSW?

Według najnowszych doniesień, Mariusz Pudzianowski przygotowuje się do kolejnych starć w ramach KSW. Wiele wskazuje też na to, że zobaczymy go w klatce z byłą legendą tej federacji!

Jak mówi głos kibiców na social mediach, Pudzianowski powinien spróbować walki o mistrzowski tytuł w kategorii ciężkiej. Co ciekawe, jest to dość naturalna walka, ponieważ „Pudzian” zajmuje 3 miejsce właśnie w tej dywizji. Przed nim są Ricardo Prasel i Darko Stosić, którzy ulegli w swoich walkach z Philem De Firesem.

Warto dodać, że sam Brytyjczyk bardzo chętnie spotkałby się w klatce z Pudzianowskim. Oczywiście ma on przewagę w postaci warunków fizycznych i doświadczenia, natomiast Mariusz dopiero buduje swoją legendę na coraz to bardziej odważniejszych zestawieniach. Sam Mariusz przyznał bowiem że jeszcze nie jest gotów na tak mocny pojedynek. Musi on bowiem wypracować sobie kondycję pozwalającą na przewalczenie pięciu rund, aby taki pojedynek miał jakikolwiek sens.

Pudzian zapowiedział powrót do walk!

 Pocieszające jest jednak to, że Mariusz nie chce odcinać kuponów i nadal chce walczyć o największe cele. Potwierdza to codziennymi treningami, bez względu na swoją kondycję i warunki za oknem. W środę postanowił sam zainteresowany wspomnieć o swoich planach, które swoją kontynuację będą mieć w grudniu.

Pudzian nie zdradził co prawda nazwiska swojego przeciwnika, jednak bardziej wtajemniczeni fani MMA i KSW z pewnością spodziewają się ujawnienia walki z Mamedem Khalidovem. Bardzo możliwe, że walka zostanie zaanonsowana już w październiku, tuż po zakończeniu gali KSW 75.

Czytaj również:  Israel Adesanya chętny na rewanż z Błachowiczem!