Pudzianowski przerwał milczenie na temat Mameda!

Odkąd Mamed zgodził się na walkę z Pudzianem, minęło sporo czasu. Mariusz w tym czasie z pewnością dorósł i wywalczył sobie swoimi pojedynkami możliwość walki z ex mistrzem swojej kategorii. Walka wisiała w powietrzu, jednak do dziś nikt nie mógł precyzyjnie określić tego, kiedy panowie pojawią się wspólnie w klatce. Dziś jednak wiemy już więcej, ponieważ sam Mariusz Pudzianowski, poruszył temat pojedynku, na który czeka każdy z nas!

Należy przypomnieć, iż temat walki Mameda z Mariuszem został nieformalnie potwierdzony po walce Mariusza z Michałem Materlą. Panowie spotkali się w oktagonie, w którym podali sobie ręce i umówili się na pojedynek. Był to jednak początek długich negocjacji, które toczyły się miesiącami, za zamkniętymi drzwiami. Wydaje się jednak, iż negocjacje są na końcowym etapie, bądź nawet są już zakończone!

Z ostatnich doniesień wynika, iż wspomniana walka może odbyć się jeszcze w grudniu tego roku. Miało by to być zwieńczeniem tego roku dla całej rodziny KSW, która szumnie zebrałaby się przed telewizorami, aby oglądać tak wielki pojedynek. Jak dobrze wiemy, w grudniu KSW lubi kończyć każdy rok z wielkim przytupem, a taka walka z pewnością zwieńczyłaby cały rok ciężkiej pracy nad marką KSW.

Mariusz Pudzianowski zabrał głos!

Dziś nie poznaliśmy jeszcze daty pojedynku, niemniej jednak, sam zainteresowany postanowił podzielić się na swoich social mediach informacją, jakoby pojedynek był już potwierdzony także i formalnie. Pozostaje nam więc czekać na oficjalne ogłoszenie tego pojedynku, choć w tej kwestii, jeśli mówimy nadal o grudniu, ogłoszenie powinno wyjść nie wcześniej, niż po październikowej gali KSW.

Czytaj również:  Rozgrzewka przed WOTORE 6 już dzisiaj!