Rozgrzewka przed WOTORE 6 już dzisiaj!

WOTORE 6 już w ten piątek! Natomiast organizatorzy postanowili już dziś załatwić nam rozgrzewkę przed najbardziej emocjonującym pojedynkiem, czyli walką Najman – Józwiak! Już dziś, będziemy mogli oglądać starcie obu panów… podczas gry w UFC4!

Federacja WOTORE bardzo kreatywnie podchodzi do promocji swojej gali w fight week. Już dziś, o godzinie 19:00, będziemy mogli obejrzeć na oficjalnym kanale Youtube WOTORE, starcie w grze UFC 4, między Marcinem Najmanem a Pawłem Jóźwiakiem.

Co ciekawe, nie będzie to tak prosty pojedynek, jakby nam mogło się wydawać. Obaj zawodnicy zmierzą się na specjalnej planszy, która będzie nawiązywać do klimatu na WOTORE. Dodatkowo, ich postacie będą w pełni spersonalizowane zarówno pod względem wizualnym, jak i pod względem umiejętności. Dlatego też, sama walka może wydawać się ciekawa.

Czy oprócz tego, coś jeszcze będzie nam zaserwowane w formie deseru? Tego nie wiemy. Obaj zawodnicy będą w jednym pomieszczeniu, dlatego może dojść do ciekawych wymian i potyczek słownych. Miejmy nadzieję, że gra będzie fer, a obaj zawodnicy zachowają klasę podczas swoich zmagań w grze UFC 4.

Pozostaje nam więc czekać do godziny 19:00 i odpalić kanał WOTORE, do którego link pozostawiamy poniżej:

Czytaj również:  Rafael dos Anjos chce walczyć z Conorem McGregorem!