Pudzianowski jednak zawalczy z De Friesem?

Takie zestawienie śmiało można by było uznać za hitowe. Mariusz Pudzianowski zabrał właśnie głos, za pomocą swoich mediów społecznościowych informując, że chętnie zmierzy się z Anglikiem i wyjaśnia, że ten nie może mieć warunków, co do ich wspólnej walki, ponieważ każdemu zdarza się gorszy dzień w klatce!

Trzeba przyznać, że jest to spora zmiana frontu, ponieważ nie tak dawno informowaliśmy, że Mariusz Pudzianowski nie jest zainteresowany Anglikiem. Co więcej, jeszcze nie tak dawno to Phil De Fries przymierzał się do walki z Mariuszem Pudzianowskim, który wydawał się niezainteresowany taką opcją. Dziś jednak fronty się zmieniają i to Mariusz Pudzianowski chce walki z Philem, tak więc pozostaje nam tylko czekać na to, co wymyślą matchmakerzy.

Sytuacja zmienia się tym bardziej w momencie, w którym Mariusz Pudzianowski twierdzi na swoim filmie, iż plan na Phila De Friesa byłby Arbmi Shamaevem. Wydaje się więc, że panowie mogli dojść do porozumienia, natomiast Mariusz Pudzianowski mógłby wrócić do treningów w WCA.

Trzeba przyznać, że właśnie trenując z Arbim, Mariusz był w najlepszej dyspozycji i miał skuteczny gameplan, na każdy pojedynek, w którym występował. Biorąc pod uwagę ten fakt, powrót do współpracy mógłby przynieść oczekiwane rezultaty, natomiast szanse Mariusza Pudzianowskiego w walce z Philem mogłyby faktycznie, zwiększyć się.

Poniżej film z social mediów Mariusza Pudzianowskiego:

https://fb.watch/i_P2N5fY3X/
Czytaj również:  Pudzianowski vs Khalidov. Ile zarobią zawodnicy na swojej walce wieczoru?