Przerwany live Amadeusza Ferrariego!

Amadeusz Ferrari aktualnie przebywa w Tajlandii. Do wczoraj, prowadził on transmisje live z wyjazdu, jednocześnie powołując do życia własną telewizję o nazwie „Trans TV”. Wydaje się jednak, że działalność zawodnika federacji FAME MMA nie potrwała długo, ponieważ wczorajsza transmisja live, została przerwana przez pewnego Polaka. Na ten moment brak jakiegokolwiek oświadczenia w tej sprawie.

Z pewnością, cała sytuacja będzie miała swoją kontynuację, jednak nie wiadomo kiedy i w jakiej formie. Do wydarzenia już teraz odnoszą się kanały „commentary”, które zajmuję się analizowaniem i komentowaniem aktualnych wydarzeń w sieci.

Przypomnijmy, że Amadeusz Ferrari w Tajlandii przebywa z innym zawodnikiem freak fight, a dokładniej Natanem Marconiem. Obaj poznają uroki życia w Tajlandii, a także tubylców, z którymi nagrywają codziennie swoje filmy.

Najwyraźniej jednak są osoby, którym przeszkodziła owa forma rozrywki, którą proponował popularny zawodnik freak fight. Skutkowało to wtargnięciem na transmisję, a także jej zakończeniem. Filmik z całej akcji macie poniżej:

Czytaj również:  Don Diego dostał nowe wyzwanie!