Don Diego dostał nowe wyzwanie!

Don Diego po ostatnich, spektakularnych wygranych, nie może narzekać na brak ofert. Na dzień dzisiejszy, niepokonany w walkach na gołe pięści, otrzymuje kolejne wyzwania od kolejnych zawodników!

Ostatnia walka Don Diego toczyła się na gali GROMDA 10, w której zmierzył się w półfinale turnieju zwycięzców poprzednich edycji GROMDA. Po bardzo zaciętym boju pokonał finalnie Vasyla Halycha, którego narożnik rzucił ręcznik. Dzięki temu, Don Diego czeka na zwycięzcę kolejnego pojedynku półfinałowego, jakim będzie „Goat” vs. „Balboa”.

Don Diego informował nas, iż czeka na kolejną swoją walkę na High League. Przypominamy, iż ostatnia jego walka w tej federacji była również wygrana. Pokonał on na zasadach MMA Denisa Załęckiego.

Kolejka do Kubiszyna robi się rozległa, a jedną z osób zainteresowanych pojedynkiem z Don Diego jest sam Artur Szpilka, który bardzo chętnie zmierzyłby się z Mateuszem Kubiszynem (Artur Szpilka powiedział nawet, iż liczył na ten pojedynek na aktualnej gali High League).

Don Diego otrzymał kolejną propozycję walki!

Na dzień dzisiejszy bardzo trudno spodziewać się daty ewentualnego spotkania z Arturem Szpilką. Nie wiadomo również, czy same federacje dogadają się co do wypożyczenia Artura Szpilki na kolejne gale. Natomiast Mateusz Kubiszyn otrzymał nową propozycję, od kolejnego zawodnika, z przeszłością w KSW. Jest nim nikt inny, jak sam Norman Parke!

Czytaj również:  KSW ranking - Paweł Pawlak przegonił Mameda Khalidova!