Przemysław Szyszka odchodzi z Uniq Fight Club!

Nieoczekiwany obrót spraw! Trener Przemysław Szyszka postanowił odejść od swojego klubu Uniq Fight Club, w którym miał okazję trenować wielu wspaniałych zawodników, przez długie lata. Trener dopiero co, poinformował o swojej decyzji opinię publiczną, za pomocą swoich mediów społecznościowych. Co dalej z trenerem Szyszką? Sprawdźcie sami!

Trener Przemysław Szyszka, postanowił wydać oświadczenie, w którym informuje wszystkich zainteresowanych, iż w dniu dzisiejszym, zakończyła się jego współpraca z klubem Uniq Fight Club. Trener Szyszka bardzo enigmatycznie podszedł do całej sprawy, ponieważ dał do zrozumienia, iż nie on był kością niezgody w całej sytuacji, ponieważ dla niego samego, cała sytuacja jest niezrozumiała, jednak nie zamierza jej wyciągać na światło dzienne.

Widać po wpisie, że trener Przemysław Szyszka był bardzo związany ze swoim dotychczasowym klubem i chciał w nim pozostać. Musiało dojść jednak do zmian, które nie pozwoliły trenerowi na dalszą współpracę z klubem, w którym uczyło n MMA, BJJ, czy też MMA Pro.

Biorąc pod uwagę wiedzę i fach, który ma trener Przemysław Szyszka, bardzo możliwe, że już teraz dogaduje on nową umowę, z nowym klubem. Możliwości jest bardzo wiele, ponieważ zaprzyjaźniony Michał Boxdel Baron byłby w stanie stworzyć trenerowi Szyszce warunki do prowadzenia swoich zawodników, w nowym miejscu.

Jak sam trener zauważył, nie jest to koniec, lecz dopiero nowy początek.

Poniżej jego wpis:

Czytaj również:  Jake Paul wie już, jak doprowadzić do walki z McGregorem!